Prodejce LEVNO stěhuje sklad, expedice bude mít 4-5 dnů zpoždění. Děkujeme za pochopení.

Platební metody

Prodávající, kteří ve virtuální galerii vystavují své produkty v rámci politiky Garance spokojenosti nakupujících mají možnost nabízet různé způsoby, jak platit. Nabízené metody naleznete vždy v sekci košík (krok 2). Platební metody se liší v závislosti na tom, jaké produkty objednávka obsahuje. Upozorňujeme, že některé metody mohou být zpoplatněny. Cena platební metody je u ní vždy uvedena.

Bližší informace o platebních metodách najdete níže.

Bankovním převodem

Převod finančních prostředků probíhá zadáním bankovního příkazu bance prostřednictvím internetového bankovnictví. Nakupující zadá celkovou částku, číslo účtu příjemce a variabilní symbol. Objednávka bude realizována až po připsání peněz na příslušný účet, což může zpravidla trvat 1 - 2 pracovní dny.

Kartou online

Nakupující hradí danou částku pomocí platební karty přes platební bránu. Do platební brány je nutné zadat číslo karty, datum její platnosti a 3místný CVC kód ze zadní strany karty. Po úspěšné autorizaci platby ze strany banky, jsou peníze okamžitě strženy z účtu nakupujícího. Tuto službu zajišťuje společnost PayU S.A. se sídlem v Poznani, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Rychlý převod z účtu online

Nakupující si v rámci procesu platby vybere svou banku. Kliknutím na logo banky dojde k přesměrování na předvyplněný formulář, který autorizuje a převod dané částky se ihned uskuteční. Tuto službu zajišťuje společnost PayU S.A. se sídlem v Poznani, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Apple Pay

Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka, která umožňuje provádět online platby uživatelům iPhone, Apple Watch, iPad nebo Mac. Nakupující má svou bankovní kartu uloženou v digitální peněžence, po vybrání způsobu platby prostřednictvím Apple Pay proběhne ověření platby bezkontaktně pomocí Face ID nebo Touch ID. Převod je proveden ihned po zaplacení. Tuto službu zajišťuje společnost PayU S.A. se sídlem v Poznani, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Google Pay

Google Pay je mobilní platební způsob, který umožňuje provádět online platby uživatelům mobilních zařízení se systémem android. Nakupující má svou bankovní kartu uloženou v digitální peněžence, po vybrání způsobu platby prostřednictvím Google Pay proběhne ověření platby dle nastavení mobilního zařízení. Převod je proveden ihned po zaplacení. Tuto službu zajišťuje společnost PayU S.A. se sídlem v Poznani, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Sazka - terminál

Nakupující po vytvoření objednávky navštíví kamenný obchod, příp. jiné místo s terminálem SAZKA, kde po předložení vygenerovaného QR kódu, který obdržel emailem po vytoření objendávky, zaplatí objednávku v hotovosti. Informace o platbě je přes noc uložena a následující den spárována s objednávkou. Tuto službu zajišťuje SAZKA a.s., IČ 26493993, sídlem Evropská 866/69, Vokovice, 160 00 Praha 6. Neplatí pro terminály SAZKA umístěné na pobočkách České pošty s.p. Tato služba je zpoplatněna dle ceníku společnosti SAZKA a.s.

Dobírka

Nakupující při vytváření objednávky zadá pouze adresu, kam chce zboží doručit. Platbu za doručené zboží provede až při jeho převzetí přímo u smluvního dopravce. Po zaplacení dané částky dopravci je nakupujícímu zboží předáno. Tato metoda může být prodávajícím zpoplatněna.

Odložená platba

Jedná se o způsob online nakupování, díky kterému nakupující získá čas na prohlédnutí a vyzkoušení zboží. Nákup nakupujícímu nejprve přijde domů, až poté za něj platí. V případě zvolení této platební metody je prodávající v rámci posouzení správnosti údajů mimo jiné oprávněn požadovat od nakupujícího identifikaci formou fotografie spolu s dokladem totožnosti v takové formě, aby bylo možné ověřit jeho identitu. Více informací k tomuto způsobu platby zde: https://postovnezdarma.cz/odlozenaplatba/. Tato metoda může být prodávajícím zpoplatněna.

Složenkou

Platba složenkou umožňuje nakupujícímu zaplatit finanční prostředky na bankovní účet i v případě, že on sám žádný nemá. Nakupující peníze za svou objednávku uhradí na pobočce České pošty, kde v poštovní poukázce vyplní částku, adresu odesílatele i příjemce, variabilní symbol a účel platby. Poté na přepážce zaplatí danou částku navýšenou o poplatek za tuto službu dle ceníku poskytovatele služby. Nevýhodou této metody platby je, že převod peněz trvá 3-4 dny. Tuto službu zajišťuje Česká pošta, s.p., IČ 47114983, sídlem Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1.