Prodejce LEVNO stěhuje sklad, expedice bude mít 4-5 dnů zpoždění. Děkujeme za pochopení.

Ochrana práv duševního vlastnictví


Dovolujeme si Vás informovat o aktuální situaci v oblasti ochrany duševního vlastnictví a boje proti jeho porušování. V Bruselu za účasti zástupců Evropské komise podepsalo několik desítek významných subjektů dvě memoranda, a to konkrétně Memorandum o porozumění o padělaných výrobcích ze dne 21.6.2016 a Memorandum o porozumění o online reklamě a právech duševního vlastnictví ze dne 25.6.2018. Více informací o této události naleznete zde.


Jelikož e-shop PoštaZDARMA.cz dlouhodobě prosazuje politiku plné transparentnosti a souladu s právem, v rámci níž se snaží všemi prostředky bránit porušování práv duševního vlastnictví, tak vítá tuto inciativu a ztotožňuje se s myšlenkami těchto memorand a prosazuje Postupy oznamování a vyřazování a Proaktivní a preventivní opatření v memorandu deklarované.


Všichni, kdo se na e-shop PoštaZDARMA.cz setkají s porušováním práv duševního vlastnictví mohou vyplnit formulář ("copyright takedown notice") níže. Pomůžete tak k odhalení a potrestání těch, kteří nerespektují práva duševního vlastnictví. PoštaZDARMA.cz Marketplace program postihuje obchodníky nabízející zboží porušující práva duševního vlastnictví třetích stran, v případě závažného porušování hrozí obchodníkům mimo pokut i zablokování celého účtu.


E-shop PoštaZDARMA.cz není v souladu s čl. 14 Směrnice 2000/31/ES o elektronickém obchodu, zákonem č. 480/2004 Sb. a "Safe Harbor" ustanovením 17 U.S.C. §§ 512 Digital Millenium Copyright Act (DMCA) odpovědná za porušováním práv duševního vlastnictví ve svém virtuálním prostoru, pokud o nich neví.


Kontaktujte nás

Informace o duševním vlastnictví

* Povinná pole